Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş seçildi
Malatya'nın Akçadağ ilçesi Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş seçildi.
Malatya’nın Akçadağ ilçesi Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş seçildi.
Dernek binasında yaklaşık 60 Mahalle Muhtarının katılımı ile gerçekleştirilen seçimde dernek başkanlığına seçilen Eyüp Gönültaş birlik ve beraberlik mesajları verdi. Dernek üyesi mahalle muhtarlarının tamamının desteğini alan Gönültaş, önceliklerinin Akçadağ’a hizmet etmek olacağını söyledi.
Bakmadan Geçme
![Kışla Caddesi'nde elektrik kesintisine esnaftan tepki](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/kisla-caddesi-nde-elektrik-kes_1721924821_X3vwtQ.jpg)
![Önümüzdeki aylarda 8 bin deprem konutu daha teslim edilecek](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/onumuzdeki-aylarda-8-bin-depre_1721917801_JrCgGU.jpg)
![Yeşilyurt'ta yaz akşamları etkinlikleri başladı](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/yesilyurt-ta-yaz-aksamlari-etk_1721899981_gzXCPe.jpg)
![Battalgazi'de müftü Özdemir'e veda programı](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/battalgazi-de-muftu-ozdemir-e-_1721898002_gZoiPa.jpg)
![Feci kazada ölen kardeşler defnedildi](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/feci-kazada-olen-kardesler-def_1721898182_Hpcxzk.jpg)
![Malatya Turgut Özal üniversitesi tanıtım günleri başladı](https://i.malatyagundem.com/c/100/832x468/s/dosya/haber/malatya-turgut-ozal-universite_1721896382_YbPBWz.jpg)