Börteçine Onur, MHP Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken belediye meclis üyeliği başvuruları da hız kazandı. Malatya'nın tanınan isimlerinden Börteçine Onur, Milliyetçi Hareket Partisi'nden Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken belediye meclis üyeliği başvuruları da hız kazandı. Malatya’nın tanınan isimlerinden Börteçine Onur, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

Malatya'nın tanınan isimlerinden Börteçine Onur 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Meclis Üyeliğine aday adayı oldu.

2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde siyasi hareketlilik sürüyor. Belediye başkan aday adaylıklarının yanı sıra belediye meclis ve il genel meclis aday adaylığı için başvurular yapılıyor

1985 Malatya doğumlu olan Börteçine Onur 2015 yılından bu yanda da kentte ticaretle uğraşan bir isim olarak öne çıkıyor.

İş insanı Börteçine Onur, Mhp Yeşilyurt Belediyesi Meclis üyeliği için Aday Adaylığı başvurusunu yaparak adaylık dosyasını teslim etti.

Kaynak Vuslat Haber

Bakmadan Geçme