• Haberler
  • Genel
  • Keskin, Hep birlikte bu memleketi ayağa kaldıracağız

Keskin, Hep birlikte bu memleketi ayağa kaldıracağız

Malatya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya'nın büyük bir yıkım yaşadığını belirterek, sorunların birlik içinde aşılacağını kaydetti.

Malatya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya’nın büyük bir yıkım yaşadığını belirterek, sorunların birlik içinde aşılacağını kaydetti.

Başkan Keskin, Kuyuönü bölgesindeki esnafları ve işyerlerini ziyaret ederek, hem Ramazan Aylarını tebrik etti, hem de sorun ve talepler konusunda istişarelerde bulundu. 

Birleştirici olma duygularının ön planda olması gereken bir dönem ve süreçten geçildiğini belirten Keskin, “Beraberlik içinde iri olacağız, diri olacağız hep birlikte bu memleketi ayağa kaldıracağız. Malatya’yı terk etmeyeceğiz. Biz devlete destek vereceğiz, devlette bize destek olacak. Malatya büyük bir yıkım yaşadı, bu enkazın altından birlikte çıkacağız.” ifadelerini kaydetti.

Tüm kurum ve kuruluşların sorunları hızlı ve kalıcı olarak çözmesi için çalışmalarını hızlandırması gerektiğini kaydeden Keskin, işyerinde sorun ve sıkıntısı bulunmayan herkesi işyerlerini açmaya davet etti.

Bakmadan Geçme