AK Parti Malatya Milletvekilleri mazbatalarını aldılar

Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen törene AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, İhsan Koca ve İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Müzeyyen Yıldırımoğlu, AK Parti İl Başkanı Namık Gören, ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve kalabalık bir topluluk katıldı. AK Parti Malatya milletvekili Doç. Dr. Abdurrahman Babacan hastalığı nedeniyle katılamadı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda  düzenlenen törene AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, İhsan Koca ve İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak,  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Müzeyyen Yıldırımoğlu, AK Parti İl Başkanı Namık Gören, ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve kalabalık bir topluluk katıldı. AK Parti Malatya milletvekili Doç. Dr. Abdurrahman Babacan hastalığı nedeniyle katılamadı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 28. Dönem Milletvekilliği sürecinin Malatya AK Parti Milletvekillerine hayırlı olmasını dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi.  Gürkan, “Malatya, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durmuştur” dedi.

Törende konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Malatyalılara güven ve destekleri için teşekkür ederek, önemli bir seçimin gerçekleştirildiğini ve Malatya’nın Cumhur İttifakına güçlü bir destek verdiğini kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca ise, verilen destek ve katkılar için Malatyalılara teşekkür ederek, “Hep birlikte çalışarak Malatyalı hemşehrilerimize hizmet etme yolunda gayret göstereceğiz” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, seçim sonucunun herkes için hayırlı neticeler getirmesini diledi. 

Bakmadan Geçme