Faruk Yaman

Bunu Kadıköy'de yapsana Adil başkan... 'Faruk Yaman yazdı'

Faruk Yaman

2 yılın verdiği başarırsızlık ve tahammülsüzlük! Sonuç;  başkan saha indi…

Hakem dövmeye kalkana kadar  bence sen çık oyna Adil Gevrek…

Maalesef  yazık ki geldiğimiz durum bu,  şans artık cok da yanımız da değil

Başkan sadece benim değil tüm kamuoyunun düşüncesi artık aynı oda şu ki yeter… Niye bu kadar uzatıyorsun anlam veremiyor kimse? Yok mu bu takıma aslan gibi sahip çıkacak bi başkan adayı Allah aşkına ne desek az, ne desek boş…  Zaten yazmayan söylemeyen kalmadı ama dinleyen yok.  Burada taktik di, yok şu oynasay dı,  yok böyle topa vursaydı muhabbeti yapacak değilim, zaten bu zamanda bu konuşmaların  pek te bi önemi yok. Ne bunu yapacak futbolcu nede teknik kadro var. Olsaydı  bu halde olmazdık zaten.

Bakalım Fenerbahçe macı ne olacak, şimdi merak edilen tek şey bu  İnşallah  kazanırızda  en azından takım adına bi nebze umudumuz olur. Sonuç da kadronun hepsini değiştirecek durum yok  bu oyuncuların çoğuyla bu lig öyle yada böyle bir şekilde bitecek. Hadi bakalım bu hafta sonu ne olacak görelim.

O değil de Adil Başkan yalan söylemeyi bile beceremiyorsun haberin olsun. Sahaya inmişsin hakemin üzerine yürüyorsun ben hakemi dövmeye inmedim diyorsun, koşarak bizim göremediğimiz bir yere mi gidiyorsun yalanın böylesine pes doğrusu…

Yazarın Diğer Yazıları